A.Caminetti Asansörlü Çelik Şömine Haznesi Flat W Tünel 120 x 60 cm
Yorum Yap / Yorumları Oku
196.701,75 TL
*25.166,90 TL den başlayan taksitlerle!
Kategori
Marka
Stok Kodu
FLAT-TUNEL120*60
Stok Durumu
Stokta Var
Fiyat
163.918,13 TL + KDV
* Fiyatlarımıza nakliye dahil değildir. * Nakliye fiyatınız, adresinize göre belirlenecektir. * 444 91 74 numaralı telefonumuzdan nakliye bilgisi alabilirsiniz.
A.Caminetti Asansörlü Çelik Şömine Haznesi Flat W Tünel 120 x 60 cm
FLAT W 120 x 60, temizlik için kapısı hem dikey hem de normal sürgülü olarak açılan,
tünel tipi muhteşem bir ocaktır.
FLAT W 120 x 60 modeli, 2018 yılında A-CAMINETTI firması tarafından 21 kW nominal
güce sahip olarak piyasaya sürüldü. Ocak, yürürlükteki en katı düzenlemelere göre
inşa edilmiştir ve %75’lik çok iyi bir verimlilik sağlar. Sepet özel çelikten, içi
patentli şamot astarlı ve ocak pik dökümden yapılmıştır.
| Nominal Güç | 21 kW |
| Ağırlık | 420 Kg |
| Cam Boyutları | 1193 x 502 mm x 2 |
| Verim | 75 |
| Baca Çıkışı | 200 mm |
| Kapı Açma | Dikey Sürgülü |
| Kapı Açma | Normal Açılış |
| Garanti | 5 yıl |
![]()
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.
Sitemize ilk yorumu siz yapın!