A.Caminetti Quattro Asansorlu Çelik Şömine Haznesi 100 Soğ Açık
Yorum Yap / Yorumları Oku
173.753,21 TL
*22.230,76 TL den başlayan taksitlerle!
Kategori
Marka
Stok Kodu
QUATTRO100SOLACIK
Stok Durumu
Stokta Var
Fiyat
144.794,34 TL + KDV
* Fiyatlarımıza nakliye dahil değildir. * Nakliye fiyatınız, adresinize göre belirlenecektir. * 444 91 74 numaralı telefonumuzdan nakliye bilgisi alabilirsiniz.
A.Caminetti Quattro Asansorlu Çelik Şömine Haznesi 100 Soğ Açık
QUATTRO R100, kapısı hem dikey sürgülü, hem de temizlik ve muayene için normal olarak açılan,
iki camlı, muhteşem bir ocaktır.
Camın sadece ana tarafı 90 cm’dir ve şu anda piyasada mevcut olan en büyük salgınlardan biridir.
L/R100 modeli bu yıl A-CAMINETTI firması tarafından maksimum 17KW gücünde piyasaya sürüldü.
Ocak, yürürlükteki en katı düzenlemelere göre inşa edilmiştir ve % 85’lik çok iyi bir verimlilik
sağlar.
Ocak özel çelikten, içi patentli şamot astarlı ve ocak dökümden yapılmıştır.
| Nominal Güç | 17 kW |
| Ağırlık | 354 Kg |
| Cam Boyutları | 900 x 370 x 447 mm |
| Verim | % 85 |
| Baca Çıkışı | 200 mm |
| Kapı Açma | Dikey kaydırma |
| Kapı Açma | Yan açılım |
| Garanti | 5 yıl |
![]()
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.
Sitemize ilk yorumu siz yapın!