A.Caminetti Quattro Asansorlü Çelik Şömine Haznesi 80 Sağ Açık
Yorum Yap / Yorumları Oku
140.969,59 TL
*18.036,28 TL den başlayan taksitlerle!
Kategori
Marka
Stok Kodu
QUATTRO80SAGACIK
Stok Durumu
Stokta Var
Fiyat
117.474,66 TL + KDV
* Fiyatlarımıza nakliye dahil değildir. * Nakliye fiyatınız, adresinize göre belirlenecektir. * 444 91 74 numaralı telefonumuzdan nakliye bilgisi alabilirsiniz.
A.Caminetti Quattro Asansorlü Çelik Şömine Haznesi 80 Sağ Açık
QUATTRO R80, kapısı hem dikey sürgülü, hem de temizlik ve muayene için normal olarak açılan,
iki camlı, muhteşem bir ocaktır.
Camın sadece ana tarafı 60 cm’dir ve şu anda piyasada bulunan en büyük salgınlardan biridir.
L/R80 modeli bu yıl A-CAMINETTI firması tarafından maksimum 13 KW gücünde piyasaya sürüldü.
Ocak, yürürlükteki en katı düzenlemelere göre inşa edilmiştir ve % 89’luk çok iyi bir verimlilik sağlar.
Ocak özel çelikten, içi patentli şamot astarlı ve ocak dökümden yapılmıştır.
Her iki seçenek de mevcuttur: Sol / sağ cam. Lütfen sipariş verirken istediğiniz seçeneği belirtin.
| Nominal Güç | 13 kW |
| Ağırlık | 249 Kg |
| Cam Boyutları | 600 x 370 x 447 mm |
| Verim | % 89 |
| Baca Çıkışı | 200 mm |
| Kapı Açma | Dikey kaydırma |
| Kapı Açma | Yan Açılım |
| Garanti | 5 yıl |
![]()
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.
Sitemize ilk yorumu siz yapın!