21.416,79 TL
*2.740,16 TL den başlayan taksitlerle!
Kategori
Marka
Stok Kodu
ARM-PBI300
Stok Durumu
Stokta Var
Fiyat
17.847,33 TL + KDV
Arm Profesyonel PBI300 1/2 Şarjlı Somun Sökme Gri Seri
Ürün Özellikleri:
Akıllı çıkarılabilir anahtar.
Akıllı gövdesi sayesinde küçük alanlarda daha rahat çalışma.
Yüksek kalite ve uzun ömürlü lityum batarya.
Üç vitesli tork ayarı, ters otomatik durdurma.
Yüksek verimlilik ve enerji tasarruflu kömürsüz motor.
UYGULAMA ALANLARI Çelik yapı, makina tamiri, oto tamiri,
cihaz montajı elektrikli demiryolu vb.
| Nominal Voltaj | 21V DC |
| Power | 900 W |
| Batarya Kapasitesi | 5000 mAh |
| Yüksüz Hız | 900/1200/1800 rpm |
| Etki Oranı | 1800/2000/2200 ipm |
| Maksimum Sıkma Torku | 1300 N.; m |
| Maksimum Sökme Torku | 1600 N.; m |
| Yetenek: Standart Cıvatalar | M14- M27 |
| Yüksek mukavemetli Cıvatalar | M12 – M20 |
| Çıkış Mili Boyutu | 1/2 inç |
| Çıplak Makine Ağırlığı | 2.8 kg |
| Çıplak Makine Boyutu | 230x85x230 mm |
Paket İçeriği:
1 adet 21 Şarjlı Somun Sökme
1 adet Kemer Askılığı
2 adet 6000 mAh Batarya
1 adset Şarj Adaptörü
Not: Bu seride taşıma çantası bulunmamaktadır.

Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.
Sitemize ilk yorumu siz yapın!