9.903,45 TL
*1.267,09 TL den başlayan taksitlerle!
Kategori
Marka
Stok Kodu
ARM-RBDB2102T
Barkod Kodu
ARM-RBDB2102T
Stok Durumu
Stokta Var
Fiyat
8.252,88 TL + KDV
Arm Profesyonel RB DB2102T 10 MM Şarjlı Darbeli Vidalama
Ürün Özellikleri:
Çift hız güç, çok malzemeli delme.
Yüksek ve düşük hıza tek tuşla geçiş.
Led aydınlatma.
Yüksek kalite ve uzun ömürlü lityum batarya.
Enerji tasarrufu sağlayan kömürsüz motor.
Uygulama Alanları:
Ahşep delme, Metal delme, Fayans delme, Mobilyaların takılması ve sökülmesi.
Teknik Özellikleri:
| Voltaj | 21V DC |
| Güç | 500 W |
| Boştaki Hız | 0-450/1550 rpm±5% |
| Maksimum Tork | 50 Nm±5% |
| Maksimum Tutma kapasitesi | 10 mm |
| Maksimum Delme Çapı | Çelik – Ahşap – Beton: 12/24/10 mm |
| Anma Akımı | 25A |
| Çıplak Ağırlık | 0.85 kg |
| Çıplak Ölçü | 135x75x202 mm |
Paket İçeriği:
1 adet Bez Çanta
1 adet 21 V Şarjlı Darbeli Matkap
1 adet Kemer Askılığı
2 adet 2000 mAh Batarya
1 adet Şarj Adaptörü

Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.
Sitemize ilk yorumu siz yapın!