9.903,45 TL
*1.267,09 TL den başlayan taksitlerle!
Kategori
Marka
Stok Kodu
ARM-RB-SD1608W
Stok Durumu
Stokta Var
Fiyat
8.252,88 TL + KDV
Arm Profesyonel RB-SD1608W 1/2 Şarjlı Somun Sökme Ve Vidalama
Ürün Özellikleri:
LED aydınlatma ile karanlıktan korkma.
Akıllı gövdesi sayesinde küçük alanlarda daha rahat çalışma.
Yüksek kalite ve uzun ömürlü lityum batarya.
Üç vitesli tork ayarı, ters otomatik durdurma.
Yüksek verimlilik ve enerji tasarruflu kömürsüz motorş.
UYGULAMA ALANLARI: Perde duvar montajı, dış mekan ekipman montajı,
Çelik kiremit ve asansör montajı.
| Nominal Voltaj | 16V DC |
| Power | 400 W |
| Batarya Kapasitesi | 2000 mAh |
| Yüksüz Hız | 1200/1900/2500/3200 rpm |
| Etki Oranı | 1400/1800/3500/4000 ipm |
| Maksimum Sıkma Torku | 160N.; m |
| Maksimum Sökme Torku | 210N.; m |
| Yetenek : Standart Cıvatalar | M5 – M12 |
| Yüksek Mukavemetli Cıvatalar | M5 – M10 |
| Çıkış Mili Boyutu | 1/2 inç |
| Çıplak Makine Ağırlığı | 0.88kg |
| Çıplak Makine Boyutu | 110x60x175 mm |
Paket İçeriği:
1 adet Bez Çanta
1 adet 16 V Somun Sökme Ve Vidalama
2 adet 2000 mAh Batarya
1 adet Şarj Adaptörü

Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.
Sitemize ilk yorumu siz yapın!