-%24 İndirim
121.980,00 TL
92.860,80 TL
*11.881,02 TL den başlayan taksitlerle!
Marka
Stok Kodu
ECHA-DOKSAG90
Stok Durumu
Stokta Var
Fiyat
101.650,00 TL + KDV
*Fiyatlarımıza nakliye dahil değildir. * Nakliye fiyatınız, adresinize göre belirlenecektir. * 444 91 74 numaralı telefonumuzdan nakliye bilgisi alabilirsiniz.
Echa Tech Asansörlü Çelik Köşe Şömine Haznesi Sağ Açık 90
| Nominal Güç | 16 kW |
| Isıtma Gücü aralığı | 8 - 21 kW |
| Isıtma Verimliliği | % 84 |
| Ağırlık | 297 kg |
| Malzeme | Çelik |
| Yakıt Tipi | Odun |
| Baca Çapı | 200 mm |
| Baca Sıcaklığı | 184 ° |
| Odun Uzunluğu | 70 cm. |
| Taş | Döküm Demir |
| Garanti | 5 Yıl |

Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.
Sitemize ilk yorumu siz yapın!