99.807,60 TL
*12.769,83 TL den başlayan taksitlerle!
Kategori
Marka
Stok Kodu
ECHA-VER3V80
Stok Durumu
Stokta Var
Fiyat
83.173,00 TL + KDV
Havale
94.817,22 TL
(%5,00 havale indirimi)
Echa Tech Asansörlü Çelik Şömine Haznesi 3V 80
| Nominal Güç | 14 kW |
| Isıtma Gücü Aralığı | 11 - 17 kW |
| Isıtma Verimliliği | % 82 |
| Ağırlık | 267 kg |
| Malzeme | Çelik |
| Yakıt Tipi | Odun |
| Baca Çapı | 200 mm |
| Baca Sıcaklığı | 148° |
| Odun Uzunluğu | 60 cm. |
| Taş | Vermiculit |
| Garanti | 5 Yıl |
![]()
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.
Sitemize ilk yorumu siz yapın!