110.968,80 TL
*14.197,84 TL den başlayan taksitlerle!
Kategori
Marka
Stok Kodu
ECHA-DOK3V90
Stok Durumu
Stokta Var
Fiyat
92.474,00 TL + KDV
Havale
105.420,36 TL
(%5,00 havale indirimi)
Echa Tech Asansörlü Çelik Şömine Haznesi 3V D 90
| Nominal Güç | 16 kW |
| Isıtma Gücü Aralığı | 8 - 21 kW |
| Isıtma Verimliliği | % 84 |
| Ağırlık | 325 kg |
| Malzeme | Çelik |
| Yakıt Tipi | Odun |
| Baca Çapı | 200 mm |
| Baca Sıcaklığı | 184° |
| Odun Uzunluğu | 70 cm. |
| Taş | Dökme Demir |
| Garanti | 5 Yıl |
![]()
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.
Sitemize ilk yorumu siz yapın!