Echa Tech Prime Asansörlü Epi Çelik Şömine Haznesi Döküm 80 Lik
Yorum Yap / Yorumları Oku
120.112,80 TL
*15.367,77 TL den başlayan taksitlerle!
Kategori
Marka
Stok Kodu
ECHA-EPI80
Stok Durumu
Stokta Var
Fiyat
100.094,00 TL + KDV
Havale
114.107,16 TL
(%5,00 havale indirimi)
Echa Tech Prime Asansörlü Epi Çelik Şömine Haznesi Döküm 80 Lik
| Nominal Güç | 14 kW |
| Isıtma Gücü Aralığı | 8 - 21 kW |
| Isıtma Verimliliği | 82 % |
| Ağırlık | 335 kg |
| Malzeme | Çelik |
| Yakıt Tipi | Odun |
| Baca Çıkış Çapı | 250 mm |
| Egzoz Gazı Sıcaklığı | 148 ° |
| Maksimum Ahşap Uzunluğu | 90 cm. |
| İç Haznesi | Döküm Demir |
| Garanti | 5 Yıl |

Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.
Sitemize ilk yorumu siz yapın!