135.576,00 TL
*17.346,20 TL den başlayan taksitlerle!
Kategori
Marka
Stok Kodu
ECHA-PRIZMABUYASV
Barkod Kodu
LASANSÖRLÜPRİZ
Stok Durumu
Stokta Var
Fiyat
112.980,00 TL + KDV
*Fiyatlarımıza nakliye dahil değildir. * Nakliye fiyatınız, adresinize göre belirlenecektir. * 444 91 74 numaralı telefonumuzdan nakliye bilgisi alabilirsiniz.
Echa Tech Asansörlü Prizma Büyük Çelik Şömine Haznesi V 105 Lik
| Nominal Güç | 12 kW |
| Isıtma Verimliliği | % 82 |
| Ağırlık | 239 kg |
| Malzeme | Çelik |
| Yakıt Tipi | Odun |
| Baca Çapı | 200 mm |
| Baca Sıcaklığı | 148° |
| Odun Uzunluğu | 50 cm. |
| Taş | Vermikülit |
| Ölçüler | 1054 x 1463 x 621 mm |
| Garanti | 5 Yıl |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.
Sitemize ilk yorumu siz yapın!