Echa Tech Asansörlü Tünel Double Face Çelik Şömine Haznesi 120 x 51
Yorum Yap / Yorumları Oku
178.185,60 TL
*22.797,86 TL den başlayan taksitlerle!
Marka
Stok Kodu
ECHA-VERTUN120*51
Stok Durumu
Stokta Var
Fiyat
148.488,00 TL + KDV
*Fiyatlarımıza nakliye dahil değildir. * Nakliye fiyatınız, adresinize göre belirlenecektir. * 444 91 74 numaralı telefonumuzdan nakliye bilgisi alabilirsiniz.
| Echa Tech Asansörlü Tünel Double Face Çelik Şömine Haznesi 120 x 51 |
| Nominal Güç | 18 kW |
| Isıtma Gücü Aralığı | 11 - 24 kW |
| Isıtma Verimliliği | % 85 |
| Ağırlık | 385 kg |
| Malzeme | Çelik |
| Yakıt Tipi | Odun |
| Baca Çapı | 250 mm |
| Baca Sıcaklığı | 148°C |
| Odun Uzunluğu | 110 cm. |
| Taş | Vermikülit |
| Ölçüler | 1404 x 1412 x 669 mm |
| Garanti | 5 Yıl |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.
Sitemize ilk yorumu siz yapın!