Echa Tech Asansörlü Tünel Double Face Çelik Şömine Haznesi 140 x 60
Yorum Yap / Yorumları Oku
209.174,40 TL
*26.762,70 TL den başlayan taksitlerle!
Marka
Stok Kodu
ECHA-VERTUN140*60
Stok Durumu
Stokta Var
Fiyat
174.312,00 TL + KDV
*Fiyatlarımıza nakliye dahil değildir. * Nakliye fiyatınız, adresinize göre belirlenecektir. * 444 91 74 numaralı telefonumuzdan nakliye bilgisi alabilirsiniz.
| Echa Tech Asansörlü Tünel Double Face Çelik Şömine Haznesi 140 x 60 |
| Nominal Güç | 19 kW |
| Isıtma Gücü Aralığı | 15 - 23 kW |
| Isıtma Verimliliği | % 87 |
| Ağırlık | 395 kg |
| Malzeme | Çelik |
| Yakıt Tipi | Odun |
| Baca Çapı | 250 mm |
| Baca Sıcaklığı | 165°C |
| Odun Uzunluğu | 130 cm. |
| Taş | Vermikülit |
| Ölçüler | 1604 x 1502 x 669 mm |
| Garanti | 5 Yıl |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.
Sitemize ilk yorumu siz yapın!