Echa Tech Asansörlü Tünel Double Face Çelik Şömine Haznesi 80 x 51
Yorum Yap / Yorumları Oku
122.664,00 TL
*15.694,18 TL den başlayan taksitlerle!
Marka
Stok Kodu
ECHA-VERTUN80*51
Stok Durumu
Stokta Var
Fiyat
102.220,00 TL + KDV
*Fiyatlarımıza nakliye dahil değildir. * Nakliye fiyatınız, adresinize göre belirlenecektir. * 444 91 74 numaralı telefonumuzdan nakliye bilgisi alabilirsiniz.
| Echa Tech Asansörlü Tünel Double Face Çelik Şömine Haznesi 80 x 51 |
| Nominal Güç | 14 kW |
| Isıtma Gücü Aralığı | 11 - 17 kW |
| Isıtma Verimliliği | % 82 |
| Ağırlık | 220 kg |
| Malzeme | Çelik |
| Yakıt Tipi | Odun |
| Baca Çapı | 200 mm |
| Baca Sıcaklığı | 148°C |
| Odun Uzunluğu | 70 cm. |
| Taş | Vermikülit |
| Ölçüler | 1004 x 1412 x 669 mm |
| Garanti | 5 Yıl |

Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.
Sitemize ilk yorumu siz yapın!