Echa Tech Asansörlü Tünel Double Face Çelik Şömine Haznesi 80 x 64
Yorum Yap / Yorumları Oku
135.576,00 TL
*17.346,20 TL den başlayan taksitlerle!
Marka
Stok Kodu
ECHA-VERTUN80*64
Stok Durumu
Stokta Var
Fiyat
112.980,00 TL + KDV
*Fiyatlarımıza nakliye dahil değildir. * Nakliye fiyatınız, adresinize göre belirlenecektir. * 444 91 74 numaralı telefonumuzdan nakliye bilgisi alabilirsiniz.
| Echa Tech Asansörlü Tünel Double Face Çelik Şömine Haznesi 80 x 64 |
| Nominal Güç | 14 kW |
| Isıtma Gücü Aralığı | 12 - 18 kW |
| Isıtma Verimliliği | % 82 |
| Ağırlık | 245 kg |
| Malzeme | Çelik |
| Yakıt Tipi | Odun |
| Baca Çapı | 200 mm |
| Baca Sıcaklığı | 148°C |
| Odun Uzunluğu | 70 cm. |
| Taş | Vermikülit |
| Ölçüler | 1004 x 1542 x 669 mm |
| Garanti | 5 Yıl |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.
Sitemize ilk yorumu siz yapın!