-%24 İndirim
80.250,00 TL
61.093,20 TL
*7.816,54 TL den başlayan taksitlerle!
Marka
Stok Kodu
ECHA-FONTSAG800
Stok Durumu
Stokta Var
Fiyat
66.875,00 TL + KDV
*Fiyatlarımıza nakliye dahil değildir. * Nakliye fiyatınız, adresinize göre belirlenecektir. * 444 91 74 numaralı telefonumuzdan nakliye bilgisi alabilirsiniz.
Echa Tech Döküm Şömine Sağ Açık Font 800
| Nominal Güç | 17 kW |
| Isıtma Gücü Aralığı | 11 - 24 kW |
| Isıtma Verimliliği | % 77 |
| Malzeme Kadrosu | Döküm |
| Yakıt Tipi | Odun |
| Baca Çapı | 200 mm |
| Baca Sıcaklığı | 177°c |
| Odun Uzunluğu | 60 cm. |
| Cam | Seramik |
| Ağırlık | 195 kg |
| Ölçüler | 880 x 770 x 497 mm |
| Garanti | 5 Yıl |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.
Sitemize ilk yorumu siz yapın!