242.100,00 TL
*30.975,35 TL den başlayan taksitlerle!
Kategori
Marka
Stok Kodu
ECHA-EPI120
Stok Durumu
Stokta Var
Fiyat
201.750,00 TL + KDV
*Fiyatlarımıza nakliye dahil değildir. * Nakliye fiyatınız, adresinize göre belirlenecektir. * 444 91 74 numaralı telefonumuzdan nakliye bilgisi alabilirsiniz.
Echa Tech Prime Asansörlü Epi Çelik Şömine Haznesi D 120 Lik
Prime Asansörlü Epi Çelik Şömine Haznesi Döküm 120 Lik
| Nominal Güç | 17 kW |
| Isıtma Gücü Aralığı | 15 - 21 kW |
| Isıtma Verimliliği | % 85 |
| Ağırlık | 415 kg |
| Malzeme | Çelik |
| Yakıt Tipi | Odun |
| Baca Çapı | 250 mm |
| Baca Sıcaklığı | 146° |
| Odun Uzunluğu | 80 cm. |
| Taş | Dökme Demir |
| Ölçüler | 679 x 1345 x 1488 mm |
| Garanti | 5 Yıl |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.
Sitemize ilk yorumu siz yapın!