111.366,00 TL
*14.248,66 TL den başlayan taksitlerle!
Kategori
Marka
Stok Kodu
ECHA-PRIZMABUYV
Stok Durumu
Stokta Var
Fiyat
92.805,00 TL + KDV
* Fiyatlarımıza nakliye dahil değildir. * Nakliye fiyatınız, adresinize göre belirlenecektir. * 444 91 74 numaralı telefonumuzdan nakliye bilgisi alabilirsiniz.
Echa Tech Prizma Büyük Çelik Şömine Haznesi V 90 Lık
| Nominal Güç | 14 kW |
| Isıtma Gücü Aralığı | 12 - 16 kW |
| Isıtma Verimliliği | % 82 |
| Ağırlık | 207 kg |
| Malzeme | Çelik |
| Yakıt Tipi | Odun |
| Baca Çapı | 200 mm |
| Baca Sıcaklığı | 148° |
| Odun Uzunluğu | 50 cm. |
| Taş | Vermikülit |
| Ölçüler | 902 x 1097 x 551 |
| Garanti | 5 Yıl |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.
Sitemize ilk yorumu siz yapın!