88.124,40 TL
*11.275,03 TL den başlayan taksitlerle!
Kategori
Marka
Stok Kodu
ECHA-PRIZMAKUCV
Stok Durumu
Stokta Var
Fiyat
73.437,00 TL + KDV
*Fiyatlarımıza nakliye dahil değildir. * Nakliye fiyatınız, adresinize göre belirlenecektir. * 444 91 74 numaralı telefonumuzdan nakliye bilgisi alabilirsiniz.
Echa Tech Prizma Orta Çelik Şömine Haznesi V 70 Lik
| Nominal Güç | 12 kW |
| Isıtma Gücü Aralığı | 10 - 14 kW |
| Isıtma Verimliliği | % 80 |
| Ağırlık | 173 kg |
| Malzeme | Çelik |
| Yakıt Tipi | Odun |
| Baca Çapı | 200 mm |
| Baca Sıcaklığı | 153° |
| Odun Uzunluğu | 40 cm. |
| Taş | Vermikülit |
| Ölçüler | 724 x 1097 x 463 mm |
| Garanti | 5 Yıl |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.
Sitemize ilk yorumu siz yapın!