104.868,04 TL
*13.417,28 TL den başlayan taksitlerle!
Kategori
Marka
Stok Kodu
ECHA-DOKTUN90*51
Stok Durumu
Stokta Var
Fiyat
87.390,03 TL + KDV
*Fiyatlarımıza nakliye dahil değildir. * Nakliye fiyatınız, adresinize göre belirlenecektir. * 444 91 74 numaralı telefonumuzdan nakliye bilgisi alabilirsiniz.
Echa Tech Tünel Çelik Şömine Haznesi Çift Yüzlü D 90 x 51
| Nominal Güç | 16 kW |
| Isıtma Gücü Aralığı | 12 - 18 kW |
| Isıtma Verimliliği | % 84 |
| Ağırlık | 234 kg |
| Malzeme | Çelik |
| Yakıt Tipi | Odun |
| Baca Çapı | 200 mm |
| Baca Sıcaklığı | 184° |
| Odun Uzunluğu | 70 cm. |
| İç Haznesi | Dökme demir |
| Ölçüler | 900 x 1117 x 648 mm |
| Garanti | 5 Yıl |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.
Sitemize ilk yorumu siz yapın!