Electrokonfor Heatbox Monofaze Mini Elektrikli Isıtıcı 2 kw Füme
Electrokonfor Heatbox Monofaze Mini Elektrikli Isıtıcı 2 kw Füme
Elektrokonfor Heatbox Mini
Minimum Enerji ile Yüksek Isı
Elektrikli Fanlı Isıtıcıların çok kısa sürede ortam ısısını yükseltebilmeleri, portatif olmaları ve çok yer kaplamıyor
kaplamıyor olmaları en büyük avantajlarıdır. Cihaz içerisinde bulunan rezistans üzerindeki alüminyum kanatçık-
larla ısınma gerçekleştirir. Gövdenin alt arka kısmında bulunan kanallardan giren soğuk hava rezistansın ısınan
kanatları arasından geçerek yan ızgaralar aracılığı ile hava kanallarından sıcak hava olarak dışarıya çıkar. Bu şekil-
de dolaşan hava doğal bir ısı taşınımı yaparak bulunduğu ortamı ısıtır. Piyasadaki diğer infrared ısıtıcıların aksine
sadece ışın gören yüzeyleri değil tüm ortamı homojen bir şekilde ısıtmakta ve havayı her çekişinde ortam sıcak-
ğı arttığı için daha tasarruflu şekilde çalışmaktadır. Aynı zamanda termostatı sayesinde minimum enerji sarfiyatı
ile odayı aynı ısıda tutmak için tasarlanmıştır. Özel tasarımı sayesinde istendiği zaman dolap üstlerinde, yanların-da,
sığabilecekleri her noktada muhafaza edilebilir ihtiyaç
halinde tekrar çıkarılıp kullanılabilirler. Benzerlerine oranla çok daha iyi performansa sahip fanı sayesinde
dengeli ısı dağılımı sağlayarak havadaki tozu yakmaz, kötü koku oluşturmaz ve yaşadığınız ortamı daha ferah
tutar. Ürünlerimizde kullanılan boya içerisinde insan sağlığına zararlı hiçbir kimyasal madde bulunmamaktadır.
Ürün Özellikleri:
Ürün Kodu: HBM2000F
Ürün Ölçüleri:
| Genişlik | 32 cm. |
| Derinlik | 14.5 cm. |
| Yükseklik | 21.5 cm. |
| Ağırlık | 4 kg |
| Sıcak Hava Kademesi | 2000W |
| Hava Debisi | 150 m³/h |
| Ses Seviyesi | 35 Db |
| Giriş voltajı | Monofaze 220-240 V / 50 Hz |
| Termostat | 0-70 C |
| Isıtma Alanı | 10-20 m² (Ortam İzolasyonuna Göre) |
| Emniyet | Devrilmeye Karşı Emniyet Sivici |
| Fan Motor Gücü | 18 W |
| Kullanım Şekli | Duvara montaj veya Ayaklı Kullanım |
| IP-Koruma Türü | IP20 |
| Garanti Süresi | 2 Yıl |
| Kablo | 2,5 mt Fişli Kablo |
Ürün Avantajları:
Kazara devrilme durumu yaşandığı zaman enerjiyi kesen emniyet sistemi sayesinde tehlikeyi önler.
%100 Yerli üretim ARGE, tasarım, patent PİNOPANO.
Özel fan ve ısıtıcı sayesinde yüksek verimli ısı enerjisi.
Ortamdan aldığı hava ısısına duyarlı termostatı sayesinde ısı kontrolü ve enerjiden tasarruf sağlar.
Ortamı hızlı ısıttığı için sık sık termostat yaparak enerjiden tasarruf sağlar.
Ürünün ürettiği ısı enerjisini doğrudan ortama gönderdiği için gövdesinde ısı oluşmaz.
Elektrik enerjisini ısı enerjisine dönüştürme oranı muadillerine göre %15 - %20 daha fazladır.
Aşırı ısınma koruması, ısıtıcı emniyet termostatı.
Oksijen tüketimi oluşmadan yoğuşmasız ısı.
İç mekân ısıtması için üstün performans.
Duvara kolay montaj ve ayaklı kullanım.
Temiz ısı, kokusuz, sessiz.
Ürün Kullanımı:
Cihazı kutusundan dikkatlice çıkarınız.
Ürünü sadece şebeke hattıyla çalıştırınız, UPS prizinde kullanmayınız.
Cihazın hava giriş ve çıkış panjurlarının önünün kapanmadığından emin olunuz.
Sıcak hava üfleyen panjurlardan içeri herhangi bir malzeme sokmayınız.
0-10 yaş arası çocukların kullanımına uygun değildir.
Mutlaka şehir şebeke gerilimi olan topraklı priz ile kullanılmalıdır.
Ürünün üzerine oturmayınız. Ağır yük ve eşyalar koymayınız.
Fan motorunun çalışma prensiplerini devam ettirebilmesi için; ön ve arkadan olabilecek darbelerden
sakınınız ve fana temastan kaçınınız.
Yalnızca nemli bez yardımı ile siliniz. Kimyasal temizlik ürünleri ve sert yüzeyli temizleme bezlerinden sakınınız.
Kullanım Alanları:
Ev, Ofis, Banyo ve Çocuk Odaları.
Otel Odaları, Lobiler.
Sanat galerileri, Kış Bahçeleri.
Sergi salonları.
Kafeteryalar, Galeriler, Dükkanlar.
Fitness ve Spor Salonları.
Güzellik merkezleri ve Kuaför Salonları.
10-20 m² Tüm kapalı alanlarda.