102.445,71 TL
*13.107,36 TL den başlayan taksitlerle!
Kategori
Marka
Stok Kodu
9128-04
Barkod Kodu
6128-04
Stok Durumu
Stokta Var
Fiyat
85.371,42 TL + KDV
Havale
97.323,42 TL
(%5,00 havale indirimi)
Invicta Preston Döküm Odun Sobası 9128 04
Preston Döküm Odun Sobası, modernite ve sadelik göstergesidir. Dikdörtgen şekliyle
taş yüzeyine veya isteğe bağlı siyah çelik banka kolayca yerleştirilebilir.
Özellikler:
| Üretim Belgesi | CE |
| Üretim Normu | EN 13240 |
| Isıtma Kapasitesi | 14 kw |
| Isıtma Kapasitesi | 9,5-21 kw |
| Isıtma Hacmi | 185-425 m³ arası |
| Isıtma Alanı | 75-170 m² arası |
| Verim | % 75 |
| CO Oranı | % 0,15 |
| Yeşil Alev Sertifikası | 6 Yıldız |
| Cam Temizleme Sis. | Var |
| Çift Yanma Sis. | Var |
| Odun Uzunluğu | 80 cm. |
| Baca Çapı | 18 cm. |
| Baca Çıkışı | Üstten Ve Arkadan |
| Yükseklik | 610 mm |
| Genişlik | 910 mm |
| Derinlik | 468 mm |
| Ağırlık | 179 kg |
| Garanti Süresi | 5 Yıl |
| Üretim Yeri | Fransa |

![]()
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.
Sitemize ilk yorumu siz yapın!