Invicta Şömine Haznesi Tünel Double Face 800 Grande Vision 9282 44
Yorum Yap / Yorumları Oku
94.828,34 TL
*12.132,76 TL den başlayan taksitlerle!
Kategori
Marka
Stok Kodu
9282-44
Stok Durumu
Stokta Var
Fiyat
79.023,62 TL + KDV
Havale
90.086,93 TL
(%5,00 havale indirimi)
Invicta Şömine Haznesi Tünel Double Face 800 Grande Vision 9282 44
| Üretim Belgesi | CE |
| Üretim Normu | EN 13229 |
| Isıtma Kapasitesi | 12 kW |
| Isıtma Kapasitesi | 8-18 kW |
| Isıtma Hacmi | 160-360 m³ arası |
| Isıtma Alanı | 65-145 m² arası |
| Verim | % 77 |
| CO Oranı | % 0,26 |
| Cam Temizleme Sis. | Var |
| Baca Klapesi | Yok |
| Izgara Takma Yeri | Yok |
| Odun Uzunluğu | 63 cm. |
| Baca Çapı | 20 cm. |
| Yükseklik | 955 mm |
| Genişlik | 795 mm |
| Derinlik | 514 mm |
| Ağırlık | 165 kg |
| Garanti Süresi | 5 Yıl |
| Üretim Yeri | Fransa |
![]()
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.
Sitemize ilk yorumu siz yapın!