4.386,64 TL
*561,25 TL den başlayan taksitlerle!
Kategori
Marka
Stok Kodu
OSAKA-OPT232
Barkod Kodu
OPT232
Stok Durumu
Stokta Var
Fiyat
3.655,53 TL + KDV
Osaka OPT 232 Havali Matkap Sağ Sol 10 MM
| Uzunluk | 177 mm |
| Boşta Devir | 1.800 RPM |
| Hava Tüketimi | 270 lt/dk |
| Hava Giriş Nipeli | 1/4" |
| Hortum Çapı | 10 mm |
| Çalışma Basıncı | 6.3-8 Bar |
| Ağırlık | 1.30 kg |
| Mandren Kap. | 10 mm |
| Mandren Ba. | 3/8 24 UNF |

Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.
Sitemize ilk yorumu siz yapın!