5.394,06 TL
*690,14 TL den başlayan taksitlerle!
Kategori
Marka
Stok Kodu
OSAKA-OPT517
Barkod Kodu
OPT517
Stok Durumu
Stokta Var
Fiyat
4.495,05 TL + KDV
Osaka OPT 517 Havalı Somun Sökme Tabancası 1 2
| Uzunluk | 185 mm |
| Civata Çapı | 18 mm |
| Soket Karesi | 1/2" |
| Max. Tork | 651 Nm |
| Boşta Devir | 7.000 RPM |
| Hava Tüketimi | 120 lt/dk |
| Hava Giriş Nipeli | 1/4" |
| Hortum Çapı | 10 mm |
| Çalışma Basıncı | 6.3-8 at |
| Ağırlık | 2.55 kg |

Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.
Sitemize ilk yorumu siz yapın!