4.914,34 TL
*628,76 TL den başlayan taksitlerle!
Kategori
Marka
Stok Kodu
OSAKA-OPTP128
Barkod Kodu
OPTP128
Stok Durumu
Stokta Var
Fiyat
4.095,28 TL + KDV
Osaka OPT P 128 Havalı Kalıpçı Taşlama
| Uzunluk | 156 mm |
| Boşta Devir | 22.000 RPM |
| Hava Tüketimi | 300 lt/dk |
| Hava Giriş Nipeli | 1/4" |
| Hortum Çapı | 8 mm |
| Çalışma Basıncı | 6.3-8 Bar |
| Ağırlık | 0.7 kg |
| Pens Çapı | 6 mm |
| Taş Çapı | 32 mm |

Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.
Sitemize ilk yorumu siz yapın!