157.500,00 TL
*20.151,25 TL den başlayan taksitlerle!
Kategori
Marka
Stok Kodu
GDSHSS7017-SOL
Stok Durumu
Stokta Var
Fiyat
131.250,00 TL + KDV
* Fiyatlarımıza nakliye dahil değildir. * Nakliye fiyatınız, adresinize göre belirlenecektir. * 444 91 74 numaralı telefonumuzdan nakliye bilgisi alabilirsiniz.
Serra Döküm Şömine Haznesi Sulu Sol Açık 80 Lik Yüksek Camlı
Ürün Kodu: GDSHSL7017
| Üretim Normu | : İso 9001 |
| Isıtma Kapasitesi | : 16 kW |
| Kapasite Aralığı | : 6,5– 18,5 kW |
| CO Oranı | : % 1.09 |
| Isıtma Alanı | : 155 m² |
| Isıtma Hacmi | : 395 m³ |
| Verim | : % 85 |
| Baca Klapesi | : Var |
| Izgara Takma Yeri | : Opsiyonel |
| Baca Çapı | : 20 cm. |
| Ölçüler | : 80 X 50 X 95 cm. |
| Ağırlık | : 179 kg |
| Üretim Yeri | : Türkiye |
Su haznesi kendisindedir.
İmbisat deposu.
Devirdaim Pompası.
Dijital Termostat.
Payrometre Kovanı.
15 gün imalat süresi Yerli üretim.
! sağ açık modeli de vardır.
![]()
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.
Sitemize ilk yorumu siz yapın!