88.500,00 TL
*11.323,08 TL den başlayan taksitlerle!
Kategori
Marka
Stok Kodu
GDSHDA7013-DORTA
Stok Durumu
Stokta Var
Fiyat
73.750,00 TL + KDV
* Fiyatlarımıza nakliye dahil değildir. * Nakliye fiyatınız, adresinize göre belirlenecektir.
* 444 91 74 numaralı telefonumuzdan nakliye bilgisi alabilirsiniz.
Serra Klapeli Döküm Şömine Haznesi Yüksek 80 Lik Dört Açık
Ürün Kodu: GDSHDA7013
| Üretim Normu | : İso 9001 |
| Isıtma Kapasitesi | : 16 kW |
| Kapasite Aralığı | : 6,5– 18,5 kW |
| CO Oranı | : % 1.10 |
| Isıtma Alanı | : 155 m² |
| Isıtma Hacmi | : 395 m³ |
| Verim | : % 85 |
| Baca Klapesi | : Var |
| Izgara Takma Yeri | : Opsiyonel |
| Baca Çapı | : 20 cm. |
| Ölçüler | : 80 X 50 X 95 cm. |
| Ağırlık | : 179 kg |
| Üretim Yeri | : Türkiye |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.
Sitemize ilk yorumu siz yapın!