44.800,00 TL
*5.731,91 TL den başlayan taksitlerle!
Kategori
Marka
Stok Kodu
GDSHLS7052-DORTA
Stok Durumu
Stokta Var
Fiyat
37.333,33 TL + KDV
* Fiyatlarımıza nakliye dahil değildir. * Nakliye fiyatınız, adresinize göre belirlenecektir.
* 444 91 74 numaralı telefonumuzdan nakliye bilgisi alabilirsiniz.
Serra Luxury Serisi Klapeli Döküm Şömine Hazne Dört Açık 80 lik
Ürün Kodu: GDSHLS7052
| Üretim normu | İso 9001 |
| Isı Çıkışı | 16 kW |
| Kapasite Aralığı | 6,5– 18,5 kW |
| Isıtma Alanı | 155 m² |
| Isıtma Hacmi | 395 m³ |
| CO Oranı | % 1.09 |
| Verimlilik | % 85 |
| Izgara Takma Yeri | Opsiyonel |
| Genişlik | 80 cm. |
| Yükseklik | 95 cm. |
| Drerinlik | 50 cm. |
| Hazne Cam | Dört Açık |
| Baca Çıkışı | Klapeli |
| Baca Çapı | 20 cm. |
| Ağırlık | 185 kg |
| Üretim | Yerli |
| Garanti | 5 Yıl |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.
Sitemize ilk yorumu siz yapın!