49.300,00 TL
*6.307,66 TL den başlayan taksitlerle!
Marka
Stok Kodu
GDSHP7023-80
Stok Durumu
Stokta Var
Fiyat
41.083,33 TL + KDV
* Fiyatlarımıza nakliye dahil değildir. * Nakliye fiyatınız, adresinize göre belirlenecektir. * 444 91 74 numaralı telefonumuzdan nakliye bilgisi alabilirsiniz.
Serra Prizma Asansörlü Çelik Şömine Haznesi 80 Lik
| Güç | 14 kW |
| Verimlilik | % 85 |
| Yükseklik | 150 cm. |
| Genişlik | 80 cm. |
| Derinlik | 60 cm. |
| Ağırlık | 128 kg |
| Baca Çıkışı | 200 mm |
| Verimlilik | %85 |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.
Sitemize ilk yorumu siz yapın!