154.083,04 TL
*19.714,07 TL den başlayan taksitlerle!
Kategori
Marka
Stok Kodu
FLAT-75*50
Stok Durumu
Stokta Var
Fiyat
128.402,53 TL + KDV
* Fiyatlarımıza nakliye dahil değildir. * Nakliye fiyatınız, adresinize göre belirlenecektir. * 444 91 74 numaralı telefonumuzdan nakliye bilgisi alabilirsiniz.
A.Caminetti Asansörlü Çelik Şömine Haznesi Flat 75 x 50 cm
FLAT 75 x 50, kapısı temizlik için hem dikey hem de normal sürgülü olarak açılan,
cömert cam yüzeyli bir ocaktır.
FLAT 75 x 50 modeli bu yıl A-CAMINETTI şirketi tarafından 13 kW nominal güce sahip
olarak piyasaya sürüldü.
Ocak, yürürlükteki en katı düzenlemelere göre inşa edilmiştir ve % 80’lik çok iyi
bir verimlilik sağlar. Ocak özel çelikten, içi patentli şamot astarlı ve ocak dökümden
yapılmıştır.
| Nominal Güç | 13 kW |
| Ağırlık | 270 Kg |
| Cam Boyutları | 43 x 502 mm |
| Verim | % 80 |
| Baca Çıkışı | 200 mm |
| Kapı Açma | Dikey Sürgülü |
| Kapı Açma | Normal Açılış |
| Garanti | 5 yıl |
![]()
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.
Sitemize ilk yorumu siz yapın!