160.639,76 TL
*20.552,97 TL den başlayan taksitlerle!
Kategori
Marka
Stok Kodu
FLAT-75*60
Stok Durumu
Stokta Var
Fiyat
133.866,47 TL + KDV
* Fiyatlarımıza nakliye dahil değildir. * Nakliye fiyatınız, adresinize göre belirlenecektir. * 444 91 74 numaralı telefonumuzdan nakliye bilgisi alabilirsiniz.
A.Caminetti Asansörlü Çelik Şömine Haznesi Flat 75 x 60 cm
FLAT 75 x 60, kapısı temizlik için hem dikey hem de normal sürgülü olarak açılan,
cömert cam yüzeyli bir ocaktır.
FLAT 75 x 60 modeli, bu yıl A-CAMINETTI şirketi tarafından 13,6 kW nominal güce
sahip olarak piyasaya sürüldü. Ocak, yürürlükteki en katı düzenlemelere göre inşa
edilmiştir ve % 80’lik çok iyi bir verimlilik sağlar. Ocak özel çelikten, içi
patentli şamot astarlı ve ocak dökümden yapılmıştır.
| Nominal Güç | 13,6 kW |
| Ağırlık | 290 Kg |
| Cam Boyutları | 743 x 602 mm |
| Verim | % 80 |
| Baca Çıkışı | 200 mm |
| Kapı Açma | Dikey Sürgülü |
| Kapı Açma | Normal Açılış |
| Garanti | 5 yıl |
![]()
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.
Sitemize ilk yorumu siz yapın!