180.309,94 TL
*23.069,65 TL den başlayan taksitlerle!
Kategori
Marka
Stok Kodu
FLAT-90*70
Stok Durumu
Stokta Var
Fiyat
150.258,28 TL + KDV
* Fiyatlarımıza nakliye dahil değildir. * Nakliye fiyatınız, adresinize göre belirlenecektir. * 444 91 74 numaralı telefonumuzdan nakliye bilgisi alabilirsiniz.
A.Caminetti Asansörlü Çelik Şömine Haznesi Flat 90 x 70 cm
FLAT 90 x 70, kapısı temizlik için hem dikey hem de normal sürgülü olarak açılan,
cömert cam yüzeyli bir ocaktır.
FLAT 90 x 70 modeli, bu yıl 17 kW nominal güce sahip A-CAMINETTI şirketi tarafından
piyasaya sürüldü. Ocak, yürürlükteki en katı düzenlemelere göre inşa edilmiştir ve
% 80’lik çok iyi bir verimlilik sağlar. Ocak özel çelikten, içi patentli şamot astarlı
ve ocak dökümden yapılmıştır.
| Nominal Güç | 17 kW |
| Ağırlık | 374 Kg |
| Cam Boyutları | 839 x 702 mm |
| Verim | % 80 |
| Baca Çıkışı | 200 mm |
| Kapı Açma | Dikey Sürgülü |
| Kapı Açma | Normal Açılış |
| Garanti | 5 yıl |
![]()
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.
Sitemize ilk yorumu siz yapın!