173.753,21 TL
*22.230,76 TL den başlayan taksitlerle!
Kategori
Marka
Stok Kodu
FLAT-90*60
Stok Durumu
Stokta Var
Fiyat
144.794,34 TL + KDV
* Fiyatlarımıza nakliye dahil değildir. * Nakliye fiyatınız, adresinize göre belirlenecektir. * 444 91 74 numaralı telefonumuzdan nakliye bilgisi alabilirsiniz.
A.Caminetti Asansörlü Çelik Şömine Haznesi Flat 90 x 60 cm
FLAT 90 x 60, kapısı hem dikey sürgülü hem de normal temizlik için açılan,
cömert cam yüzeyli bir ocaktır.
FLAT 90 x 60modeli, bu yıl 16,8 kW nominal güce sahip A-CAMINETTI şirketi
tarafından piyasaya sürüldü. Ocak, yürürlükteki en katı düzenlemelere göre
inşa edilmiştir ve % 80’lik çok iyi bir verimlilik sağlar. Ocak özel çelikten,
içi patentli şamot astarlı ve ocak dökümden yapılmıştır.
| Nominal Güç | 16,8 kW |
| Ağırlık | 354 Kg |
| Cam Boyutları | 93 x 602 mm |
| Verim | % 80 |
| Baca Çıkışı | 200 mm |
| Kapı Açma | Dikey Sürgülü |
| Kapı Açma | Normal Açılış |
| Garanti | 5 yıl |
![]()
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.
Sitemize ilk yorumu siz yapın!