101.629,24 TL
*13.002,90 TL den başlayan taksitlerle!
Kategori
Marka
Stok Kodu
OPENSİDE-FLAT80
Stok Durumu
Stokta Var
Fiyat
84.691,03 TL + KDV
* Fiyatlarımıza nakliye dahil değildir. * Nakliye fiyatınız, adresinize göre belirlenecektir. * 444 91 74 numaralı telefonumuzdan nakliye bilgisi alabilirsiniz.
A.Caminetti Çelik Şömine Haznesi Flat Düz Openside 80 Lik
Stok Kodu: FLAT 80
| EcoDesign Standardı | : Var |
| BImSchV II Standardı | : Var |
| Enerji Etiketi | : A+ |
| Ürün Adı | : Flat 80 |
| Güç | : 7 – 12 kW |
| Kapasite | : 119-205 m³ |
| Saatlik Odun Tüketimi | : 2-3,5 Kg/Saat |
| Verimlilik | : % 75 |
| Yükseklik | : 1018 mm |
| Genişlik | : 896 mm |
| Derinlik | : 500 mm |
| Baca Çapı | : 180 mm |
| Ağırlık | : 125 kg |
| CE Belgesi | : Var |
| EN 13240:2011 | : Var |
| Cam Temizleme Sistemi | : Var |
| İkili Yanma Sistemi | : Evet |
| Azami Odun Uzunluğu | : 70 cm. |
| Garanti | : 5 yıl |

Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.
Sitemize ilk yorumu siz yapın!