109.186,80 TL
*13.969,84 TL den başlayan taksitlerle!
Kategori
Marka
Stok Kodu
ECHA-DUZVER100*51
Stok Durumu
Stokta Var
Fiyat
90.989,00 TL + KDV
Havale
103.727,46 TL
(%5,00 havale indirimi)
Echa Tech Asansörlü Çelik Şömine Haznesi Düz 100 x 51
| Nominal Güç | 16 kW |
| Isıtma Gücü Aralığı | 9 - 22 kW |
| Isıtma Verimliliği | % 84 |
| Ağırlık | 250 kg |
| Malzeme | Çelik |
| Yakıt Tipi | Odun |
| Baca Çapı | 200 mm |
| Baca Sıcaklığı | 146° |
| Odun Uzunluğu | 80 cm. |
| Taş | Vermikülit |
| Garanti | 5 Yıl |
![]()
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.
Sitemize ilk yorumu siz yapın!