149.884,80 TL
*19.176,93 TL den başlayan taksitlerle!
Marka
Stok Kodu
ECHA-DUZDOK120*60
Stok Durumu
Stokta Var
Fiyat
124.904,00 TL + KDV
Havale
142.390,56 TL
(%5,00 havale indirimi)
Echa Tech Asansörlü Çelik Şömine Haznesi Düz 120 x 60 D
| Nominal Güç | 18 kW |
| Isıtma Gücü Aralığı | 12 - 25 kW |
| Isıtma Verimliliği | % 85 |
| Ağırlık | 375 kg |
| Malzeme | Çelik |
| Yakıt Tipi | Odun |
| Baca Çapı | 250 mm |
| Baca Sıcaklığı | 146° |
| Odun Uzunluğu | 100 cm. |
| Taş | Dökme Demir |
| Garanti | 5 Yıl |
![]()
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.
Sitemize ilk yorumu siz yapın!