137.685,60 TL
*17.616,11 TL den başlayan taksitlerle!
Kategori
Marka
Stok Kodu
6811-44
Stok Durumu
Stokta Var
Fiyat
114.738,00 TL + KDV
Havale
130.801,32 TL
(%5,00 havale indirimi)
Invicta Asansörlü Şömine Haznesi 1100 Grande Vision 6811 44
| Üretim Belgesi | CE |
| Üretim Normu | EN 13229 |
| Isıtma Kapasitesi | 18 kw |
| Isıtma Kapasitesi | 12-27 kw |
| Isıtma Hacmi | 235-535 m³ arası |
| Isıtma Alanı | 95-215 m² arası |
| Verim | % 70 |
| CO Oranı | % 0,26 |
| Cam Temizleme | Var |
| Baca Klapesi | Yok |
| Odun Uzunluğu | 94 cm. |
| Baca Çapı | 23 cm. |
| Yükseklik | 1158 mm |
| Genişlik | 1100 mm |
| Derinlik | 519,5 mm |
| Ağırlık | 265 kg |
| Garanti Süresi | 5 Yıl |
| Üretim Yeri | Fransa |
![]()
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.
Sitemize ilk yorumu siz yapın!