196.371,00 TL
*25.124,58 TL den başlayan taksitlerle!
Kategori
Marka
Stok Kodu
ROCAL-ANGLE
Stok Durumu
Stokta Var
Fiyat
163.642,50 TL + KDV
Havale
176.733,90 TL
(%10,00 havale indirimi)
!Ücretsiz Kargo
Rocal Angle Duvardan Asmalı Çelik Şömine Haznesi
Bir köşeye sığacak şekilde tasarlanan Rocal Angle odun sobası, eviniz için
güçlü ve verimli bir ısıtma çözümüdür ve daha fazla etki yaratmak için uzaktan
kumandayla döndürülebilir (Opsiyonel). Angle, köşeye veya ön duvara monte
edilebilen bir modeldir. Panoramik kapısı, ön menfezleri sayesinde verimli
yanmasını hayranlıkla izlemenizi ve ateşi hassas bir şekilde kontrol etmenizi sağlar.
Stok Kodu: X1330
| Üretim Belgesi | : CE |
| Üretim Normu | : UNE-EN 13240 |
| Isıtma Kapasitesi | : 7,25 kW |
| Min-Max Isıtma Kapasitesi | : 5,5-9,5 kW |
| Verim | : % 81,3 |
| Odun Uzunluğu | : 33 cm. |
| Baca Çapı | : 15 cm. |
| Enerji Sınıfı | : A+ |
| Ağırlık | : 112 kg |
| Garanti Süresi | : 2 Yıl |
| Üretim Yeri | : İspanya |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.
Sitemize ilk yorumu siz yapın!