215.995,00 TL
*27.635,36 TL den başlayan taksitlerle!
Kategori
Marka
Stok Kodu
ROCAL-D8
Stok Durumu
Stokta Var
Fiyat
179.995,83 TL + KDV
Havale
194.395,50 TL
(%10,00 havale indirimi)
!Ücretsiz Kargo
Rocal D 8 Duvardan Asmalı Çelik Şömine Haznesi
Stok kodu: X1285V6
Rocal D8 Odun Sobası, eviniz için benzersiz bir ısıtma çözümü sağlamak üzere
çeşitli şekillerde kurulabilen şık ve verimli bir ısıtma çözümüdür. Kendine
özgü oval şekliyle D-8, ekstra bir özgünlük dokunuşu arayan modern odalar
için tasarlanmıştır. Yatay tasarımı ve yuvarlatılmış kenarları daha fazla
yakacak odun kapasitesi sağlar.
| Üretim Belgesi | : CE |
| Üretim Normu | : UNE-EN 13240 |
| Isıtma Kapasitesi | : 11,3 kW |
| Min-Max Isıtma Kapasitesi | : 7,5-13 kW |
| Verim | : % 87 |
| Odun Uzunluğu | : 45 cm. |
| Baca Çapı | : 20 cm. |
| Enerji Sınıfı | : A+ |
| Ağırlık | : 180 kg |
| Garanti Süresi | : 2 Yıl |
| Üretim Yeri | : İspanya |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.
Sitemize ilk yorumu siz yapın!