231.996,00 TL
*29.682,60 TL den başlayan taksitlerle!
Kategori
Marka
Stok Kodu
ROCAL-DROPMİNİ
Stok Durumu
Stokta Var
Fiyat
193.330,00 TL + KDV
Havale
208.796,40 TL
(%10,00 havale indirimi)
!Ücretsiz Kargo
Rocal Drop Mini Duvardan Asma Çelik Şömine Haznesi
Rocal Drop odun sobası evinizi ısıtmanın şık ve verimli bir yoludur. Şık tasarımı
ve güçlü ısı çıkışıyla bu soba her oda için mükemmeldir. Yumuşak yuvarlak şekilleri
sayesinde Drop, evinize konfor ve dinginlik getirir. Önden ateşin hoş bir şekilde
görülebilmesini sağlar.
Stok Kodu: X1321
| Üretim Belgesi | : CE |
| Üretim Normu | : UNE-EN 13240 |
| Isıtma Kapasitesi | : 8 kW |
| Min-Max Isıtma Kapasitesi | : 3,8-9,5 kW |
| Verim | : % 85 |
| Odun Uzunluğu | : 25 cm. |
| Baca Çapı | : 15 cm. |
| Enerji Sınıfı | : A+ |
| Ölçüler | : 555 × 270 × 397 mm |
| Ağırlık | : 113 kg |
| Garanti Süresi | : 2 Yıl |
| Üretim Yeri | : İspanya |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.
Sitemize ilk yorumu siz yapın!