253.371,00 TL
*32.417,41 TL den başlayan taksitlerle!
Kategori
Marka
Stok Kodu
ROCAL-FRONTALRONDE
Stok Durumu
Stokta Var
Fiyat
211.142,50 TL + KDV
Havale
228.033,90 TL
(%10,00 havale indirimi)
!Ücretsiz Kargo
Rocal Frontal Ronde Duvardan Asmalı Çelik Şömine
Panoramik camıyla Rocal Ronde Frontal Şömine , her eve sıcaklık ve konfor
getiren birinci sınıf bir ısıtma çözümüdür.
Stok kodu: X1340
| Üretim Belgesi | : CE |
| Üretim Normu | : UNE-EN 13240 |
| Isıtma Kapasitesi | : 9,7 kW |
| Min-Max Isıtma Kapasitesi | : 7-11,5 kW |
| Verim | : % 89 |
| CO Oranı | : 0,094 |
| Odun Uzunluğu | : 25 cm. |
| Baca Çapı | : 18 cm. |
| Enerji Sınıfı | : A+ |
| Genişlik | : 65,4 cm. |
| Yükseklik | : 77,4 cm. |
| Derinlik | : 48,2 cm. |
| Ağırlık | : 140 kg |
| Garanti Süresi | : 2 Yıl |
| Üretim Yeri | : İspanya |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.
Sitemize ilk yorumu siz yapın!