542.245,00 TL
*69.377,24 TL den başlayan taksitlerle!
Kategori
Marka
Stok Kodu
ROCAL-GALA
Stok Durumu
Stokta Var
Fiyat
451.870,83 TL + KDV
Havale
488.020,50 TL
(%10,00 havale indirimi)
!Ücretsiz Kargo
Rocal Gala Orta Şömine Çelik Şömine Haznesi
Rocal Gala odun sobası, temelinde gelişmiş bir yanma sistemi bulunan,
360 derecelik ateş görüşüne sahip, şık ve verimli bir ısıtma çözümüdür.
Stok Kodu: VX1222V3
| Üretim Belgesi | : CE |
| Üretim Normu | : UNE-EN 13240 |
| Isıtma Kapasitesi | : 17,5 kW |
| Min-Max Isıtma Kapasitesi | : 12-21 kW |
| Min-Max Isıtma Kapasitesi | : % 81,10 |
| Odun Uzunluğu | : 40 cm. |
| Baca Çapı | : 20 cm. |
| Enerji Sınıfı | : A+ |
| Ölçüler | : 1100 × 1100 × 1332 mm |
| Ağırlık | : 297 kg |
| Garanti Süresi | : 2 Yıl |
| Üretim Yeri | : İspanya |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.
Sitemize ilk yorumu siz yapın!