348.486,00 TL
*44.586,85 TL den başlayan taksitlerle!
Kategori
Marka
Stok Kodu
ROCAL-GİSELLE90
Stok Durumu
Stokta Var
Fiyat
290.405,00 TL + KDV
Havale
313.637,40 TL
(%10,00 havale indirimi)
!Ücretsiz Kargo
Rocal Giselle 90 Orta Şömine Çelik Şömine Haznesi
Rocal Giselle 90 odun şöminesinin etkileyici dört cam kapısı, bu zarif ve
verimli şöminenin tanımlayıcı özelliğidir. Giselle 90, ateş tutkunları ve
keyifli sohbetler için mükemmel, klasik bir merkezi şöminedir. Her taraftan
ateşin geniş ve şeffaf görünümüyle oturma odasında rahat bir atmosfer yaratır.
Stok Kodu: X1273
| Üretim Belgesi | : CE |
| Üretim Normu | : UNE-EN 13240 |
| Isıtma Kapasitesi | : 17,6 kW |
| Min-Max Isıtma Kapasitesi | : 12-21 kW |
| Verim | : % 84 |
| Odun Uzunluğu | : 40 cm. |
| Baca Çapı | : 18 cm. |
| Enerji Sınıfı | : A+ |
| Ölçüler | : 900 × 900 × 1258 mm |
| Ağırlık | : 325 kg |
| Garanti Süresi | : Yıl |
| Üretim Yeri | : İspanya |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.
Sitemize ilk yorumu siz yapın!