207.058,00 TL
*26.491,92 TL den başlayan taksitlerle!
Kategori
Marka
Stok Kodu
ROCAL-OVAL
Stok Durumu
Stokta Var
Fiyat
172.548,33 TL + KDV
Havale
186.352,20 TL
(%10,00 havale indirimi)
!Ücretsiz Kargo
Rocal Oval Duvara Asmalı Çelik Şömine
Oval’in tasarımı estetiğin ötesine geçer. Mükemmelliğe yaklaşan bir dizi özellik sunar.
Kompakt ve küçültülmüş boyutu, Oval’i çok yönlülüğün sembolü haline getirir ve evin
herhangi bir köşesinde mükemmel yerini bulur.
Stok Kodu: X1325
| Üretim Belgesi | : CE |
| Üretim Normu | : UNE-EN 13240 |
| Isıtma Kapasitesi | : 8,4 kW |
| Min-Max Isıtma Kapasitesi | : 6-10 kW |
| Verim | : % 91,10 |
| Odun Uzunluğu | : 33 cm. |
| Baca Çapı | : 15 cm. |
| Enerji Sınıfı | : A+ |
| Genişlik | : 55 cm. |
| Yükseklik | : 66,3 cm. |
| Derinlik | : 45,8 cm. |
| Ağırlık | : 112 kg |
| Garanti Süresi | : Yıl |
| Üretim Yeri: | : İspanya |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.
Sitemize ilk yorumu siz yapın!