75.402,34 TL
*9.647,31 TL den başlayan taksitlerle!
Marka
Stok Kodu
OPENSİDE-50LİKSOL
Stok Durumu
Stokta Var
Fiyat
62.835,28 TL + KDV
* Fiyatlarımıza nakliye dahil değildir. * Nakliye fiyatınız, adresinize göre belirlenecektir. * 444 91 74 numaralı telefonumuzdan nakliye bilgisi alabilirsiniz.
A.Caminetti Quattro Çelik Şömine Haznesi Openside 50 Lik Sol
Stok Kodu: QUATTRO 50 L
| Enerji Etiketi | : A+ |
| Ürün Adı | : QUATTRO 50 L |
| Güç | : 6 – 10 kW |
| Kapasite | : 102-174 m³ |
| Saatlik Odun Tüketimi | : 2-3 Kg/Saat |
| Verimlilik | : % 75 |
| Yükseklik | : 863 mm |
| Genişlik | : 623 mm |
| Derinlik | : 488 mm |
| Baca Çapı | : 180 mm |
| Ağırlık | : 109 kg |
| CE Belgesi | : Var |
| EN 13240:2011 | : Var |
| Cam Temizleme Sistemi | : Var |
| İkili Yanma Sistemi | : Evet |
| Azami Odun Uzunluğu | : 50 cm. |
| Garanti | : 5 yıl |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.
Sitemize ilk yorumu siz yapın!