A.Caminetti Asansörlü Çelik Şömine Haznesi Flat W Tünel 75 x 60 cm
Yorum Yap / Yorumları Oku
167.196,49 TL
*21.391,86 TL den başlayan taksitlerle!
Kategori
Marka
Stok Kodu
FLAT-TUNEL75*60
Stok Durumu
Stokta Var
Fiyat
139.330,41 TL + KDV
* Fiyatlarımıza nakliye dahil değildir. * Nakliye fiyatınız, adresinize göre belirlenecektir. * 444 91 74 numaralı telefonumuzdan nakliye bilgisi alabilirsiniz.
A.Caminetti Asansörlü Çelik Şömine Haznesi Flat W Tünel 75 x 60 cm
FLAT W 90 x 60, temizlik için kapısı hem dikey hem de normal sürgülü olarak açılan,
tünel tipi muhteşem bir ocaktır.
FLAT W 90 x 60 modeli, 2018 yılında A-CAMINETTI firması tarafından 15 kW nominal
güce sahip olarak piyasaya sürüldü. Ocak, yürürlükteki en katı düzenlemelere göre
inşa edilmiştir ve % 80’lik çok iyi bir verimlilik sağlar. Sepet özel çelikten, içi
patentli şamot astarlı ve ocak pik dökümden yapılmıştır.
| Nominal Güç | 9-15 kW |
| Saatlik Tüketimi | 3,8 kg |
| Odun Uzunluğu | 30 cm. |
| Ağırlık | 328 Kg |
| Cam Boyutları | 723 x 597 mm |
| Verim | % 80 |
| Baca Çıkışı | 200 mm |
| Temiz Hava Girişi | Ø 150 mm |
| Isı Dağıtım Çıkışları | 4 x Ø 100 mm |
| Kapı Açma | Dikey Sürgülü |
| Kapı Açma | Normal Açılış |
| Garanti | 5 yıl |
![]()
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.
Sitemize ilk yorumu siz yapın!