90.384,00 TL
*11.564,13 TL den başlayan taksitlerle!
Marka
Stok Kodu
ECHA-ASANSAG700
Stok Durumu
Stokta Var
Fiyat
75.320,00 TL + KDV
* Fiyatlarımıza nakliye dahil değildir. * Nakliye fiyatınız, adresinize göre belirlenecektir. * 444 91 74 numaralı telefonumuzdan nakliye bilgisi alabilirsiniz.
Echa Tech Asansörlü Döküm Şömine Haznesi Sağ Açık Font 700
| Nominal Güç | 14 kW |
| Isıtma Gücü Aralığı | 7 - 20 kW |
| Isıtma Verimliliği | % 75 |
| Malzeme | Döküm |
| Yakıt Tipi | Odun |
| Baca Çapı | 200 mm |
| Baca Sıcaklığı | 153°c |
| Odun Uzunluğu | 50 cm. |
| Cam | Seramik |
| Ağırlık | 214 kg |
| Ölçüler | 832 x 1158 x 617 mm |
| Garanti | 5 Yıl |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.
Sitemize ilk yorumu siz yapın!